Forum www.magianumerologii.fora.pl Strona Główna

 Droga życia

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Aneta
Administrator



Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 18
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 13:05, 17 Paź 2008    Temat postu: Droga życia

DROGA ŻYCIA – 1

Krocząc tą drogą, cały czas uczysz się być sobą – całkiem po prostu, osobą niezależną, śmiałą i twórczą – świadomą własnych poczynań, dobrze wiedzącą, czego poszukuje i dokąd zmierza. Masz świadomość swojej własnej, przywódczej roli w społeczeństwie – to Ty, zarówno inicjujesz działania, jak i motywujesz innych do działania. Tą drogą podążają indywidualiści, pionierzy, ludzie ambitni, odczuwający nieustanny głód poznania – obdarzeni ogromnym potencjałem twórczym. Cechuje Cię przede wszystkim silne, podświadome dążenie do bardzo indywidualnego odbioru rzeczywistości. Masz tendencje do tworzenia obrazu siebie, jako osoby przede wszystkim innej, lepszej. Przez życie idziesz przebojem, dążąc do zdominowania otoczenia, nadawania mu tonu – samemu nie podporządkowując się nikomu. Sukces społeczno – materialny potrafisz osiągnąć zaczynając od zera. Jesteś osobą w każdej chwili zdolną do podjęcia olbrzymiego wysiłku samorealizacji. Masz przed sobą ogromne możliwości, ale i wskazana jest Ci nauka twórczego dysponowania Twoją własną aktywnością i okiełznanie chęci narzucania wręcz własnej woli innym. Unikaj również zbytniego pośpiechu, niecierpliwości, przesadnego entuzjazmu i zważaj na zdanie innych, a wówczas nic nie stanie Ci na przeszkodzie w osiągnięciu Twoich celów.

DROGA ŻYCIA – 2

To przede wszystkim droga współpracy, przyjaźni – trudno na niej cokolwiek dokonać samemu. Obdarza Cię spokojnym, łagodnym usposobieniem – urzekasz wręcz własnym urokiem osobistym. Jesteś osobą lojalną i oddaną. Potrzebujesz kogoś przed sobą – Jesteś niezastąpioną pomocą liderów, którzy dzięki Tobie właśnie, osiągają swoje przedsięwzięcia. Doskonale sprawdzasz się w negocjacjach, które zawsze wybierasz rezygnując z ewentualnej walki. Kierują Tobą emocje, uczucia i silna potrzeba zarówno kochania, jak i bycia osobą kochaną. Jak nikt inny potrafisz pracować w zespole, podtrzymywać ducha grupy, a nawet skoncentrować jej wysiłki na osiągnięciu wspólnego celu. Tak samo, jak potrzebujesz bycia wśród ludzi – dla równowagi konieczny jest Ci czas spędzany samotnie. Jesteś osobą bardzo wartościową, jednak Twoja własna ocena siebie, znacznie zaniża poczucie Twojej własnej wartości – zupełnie bezpodstawnie, po prostu jesteś przesadnym perfekcjonistą. Twoja emocjonalność wymaga dbania o równowagę wewnętrzną, inaczej dość łatwo możesz „wybuchać”, działając wówczas na fali uczucia. Pracuj nad wiarą w siebie, zbytnią uległością otoczeniu i trenuj podejmowanie samodzielnych decyzji.

DROGA ŻYCIA – 3

Twoja droga jest niezwykle twórcza, dlatego siebie również wyrażasz oryginalnie i niepowtarzalnie. Praktycznie każdemu Twojemu działaniu towarzyszy radość i pogoda ducha. Jesteś urodzonym artystą – całym swoim życiem wyrażasz potrzebę komunikowania emocji – poprzez Twój wszechstronny talent artystyczny. Kochasz piękne rzeczy, a tańcząc – muzyka przenika całą Twoją istotę. Cały czas starasz się zwracać na siebie uwagę – niesamowitą przyjemność sprawia Ci bycie w centrum zainteresowania. Ty po prostu musisz kochać i czuć się osobą kochaną, inaczej „umierasz” – więdniesz jak kwiat bez wody. Jesteś „duszą” towarzystwa. Twoje umiłowanie lekkiego, łatwego i beztroskiego życia może pociągać za sobą zbytnią rozrzutność – tym samym nieumiejętność radzenia sobie z własnymi finansami. Zwracaj uwagę na to, aby „nie ciągnąć kilku srok za ogon”, unikając rozpraszania własnej energii. Nie znosisz wszelkich nieprzyjemności, których za wszelką cenę starasz się unikać. Łatwość w osiąganiu zaplanowanych przez Ciebie spraw, czasami może skłaniać Cię do lenistwa. Ulegając powyższym skłonnościom, możesz stać się osobą żyjącą w świecie własnej iluzji, osoba kapryśną i nadmiernie krytyczną zarówno względem siebie, jak i innych – a Twoją rolą jest bycie światełkiem w życiu innych.

DROGA ŻYCIA – 4

Twoja droga wiedzie po trudnym i wymagającym pracy terenie. Wymaga ciężkiej pracy i konsekwentnego osiągania własnych celów. Praca stanowi główną wartość Twojego życia. Droga, którą podążasz, czyni z Ciebie osobę praktyczną, godną zaufania i sumienną. Jesteś dobrym organizatorem, zdolnym do cierpliwego „wyprowadzania” innych z chaosu. Doskonale wywiązujesz się z trudnych, długoterminowych zadań, musisz jednak wiedzieć, że Twój wysiłek wart jest zachodu, a Twoja praca doceniana. Nic nie przychodzi Ci łatwo, ale i wszystko, co budujesz ma stabilne i silne fundamenty – trwałość i stabilność to główne cechy efektów Twoich własnych wysiłków. Zazwyczaj tworzysz od podstaw i niejednokrotnie zaczynasz wszystko od nowa. Twoja koncentracja przede wszystkim na pracy, czyni z Ciebie osobę nierzadko upartą i mało elastyczną, często wręcz narzucającą swoją wolę otoczeniu. Praca w pocie czoła – to sedno wszelkich Twoich działań. Koncentrując się zbytnio na własnej przeszłości,na budzących krzywdę doświadczeniach, możesz stać się osobą zgorzkniałą. Możesz popadać również w przesadny konserwatyzm i zbytnią upartość, a wówczas mieć olbrzymie trudności z akceptacją siebie i otaczającej Cię rzeczywistości. Drogą wyjścia z tej sytuacji jest akceptacja: tego, co było, siebie i życia, które toczy się tu i teraz.

DROGA ŻYCIA – 5

Odczuwasz głębokie pragnienie poznawania świata wszystkimi zmysłami, a uczysz się konstruktywnego korzystania z przyjemności życia. Cechuje Cię przede wszystkim wszechstronność i potrzeba doświadczania wolności, którą zaspakajasz poprzez poznawanie nowych miejsc i ludzi. Często sprawiasz wrażenie, jakby oprócz Ciebie nie było nikogo innego na tym świecie – zbyt często „nie robiąc sobie kompletnie nic” z otoczenia. Kierunek działania najczęściej wybierasz dosłownie w ostatniej chwili. Twoją uwagę nieustannie angażują różnorodne, ekscytujące Cię dosłownie doświadczenia życiowe. Nieustannie szukasz potwierdzenia pełni swojej własnej wolności i niezależności. Jesteś doskonałym adwokatem dla siebie samego. Masz osobisty magnetyzm i urok, a Twoja zmysłowość i uwodzicielskość jest nieprzeciętna. Twój nastrój podlega błyskawicznym zmianom, nie wiadomo nawet, z jakiego powodu. Jeżeli do Twoich szerokich zainteresowań dodasz odrobinę konkretnej wiedzy i zdrowego rozsądku – nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Uważaj, aby Twoja chęć zaspakajania pragnień i potrzeb zmysłowych nie stała się pułapką uzależnienia. Staraj się również konstruktywnie rozładowywać nadmiar własnej energii.

DROGA ŻYCIA – 6

Podążając tą drogą, bez przerwy troszczysz się o innych – nie tylko opiekując się nimi, ale i nierzadko biorąc na swe barki ich własne ciężary. Jesteś osobą pełną miłości i odpowiedzialności – zrównoważoną w dawaniu i braniu. Jesteś istotą szczególnie wrażliwą – co czyni z Ciebie podporę i opiekuna innych. Twoja pomoc innym jest dojrzała i mądra ze względu na dar, jaki posiadasz – gruntownej analizy i dotarcia do sedna problemu. Pomagasz, pomagasz, pomagasz, ale i oczekujesz tego samego od innych – pomocy i wsparcia. Najważniejszą wartością, jaką cenisz we własnym życiu jest – rodzina, dla której jesteś w stanie zrezygnować z wszystkiego. Twoja skłonność do zbytniego przejmowania się drobiazgami, może doprowadzić Cię do pesymistycznego podejścia do życia, będącego przyczyną Twoich najgłębszych trosk. Uważaj również na brak tolerancji spowodowany wygórowanymi wymaganiami wobec siebie, ludzi i otaczających Cię sytuacji, ponieważ możesz wówczas utracić radość życia i zdolność cieszenia się każdą jego chwilą. Staraj się również nieco ograniczać Twoją własną nadopiekuńczość w stosunku do bliskich Ci osób – pozwól im żyć, doświadczać, podejmować samodzielne decyzje i postępować zgodnie z tym, czego sami dla siebie pragną – pozwól im być sobą i żyć po swojemu.

DROGA ŻYCIA – 7

Krocząc tą Drogą, świadomie, bądź nie, poszukujesz rozwoju duchowego. Jesteś wybitnym indywidualistą, z trudem odnajdującym się w grupie. Masz wrodzone poczucie własnej godności, stąd sprawiasz wrażenie zachowywania znacznego dystansu wobec otoczenia. Na Twojej drodze nie ma miejsca na pośpiech czy powierzchowność, a nierzadko skłania Cię ona nawet do zatrzymania się w miejscu, w którym jesteś. Potrzebujesz czasu, aby samodzielnie wybrać właściwy moment do postawienia kolejnego kroku naprzód. Wszystko musisz przemyśleć, przeanalizować, kierując uwagę na Twoje własne, wewnętrzne uczucia i intuicję. Nie potrzebujesz doradców, czy pomocników, odznaczasz się dużą oryginalnością i nie najlepiej znosisz bycie w zespole, czy dużej grupie ludzi. Wolisz przebywać wśród małego grona dobrze znanych Ci osób. W Twoich oczach można dostrzec „starą”, doświadczoną duszę. Samotność i niezrozumienie – jak dobrze znasz te uczucia. Twoja samotność nie zależy od tego, ile osób jest wokół Ciebie – ona ma źródło w Twoim własnym wnętrzu, jest Twoim naturalnym stanem. To Twoja ogromna wrażliwość sprawia, że chowasz się w sobie, bo tak łatwo można Cię zranić. Otoczeniu przedstawiasz się jako osoba twarda, konserwatywna i perfekcyjna. Trudno Ci ulec czyjejś woli, co dotyczy również Twojego związku, dlatego ważne jest, aby Twój partner skłonny był do rezygnacji z własnych ambicji i przejmowania Twojego własnego światopoglądu.

DROGA ŻYCIA – 8

To, czy Twoja droga będzie drogą sukcesu materialnego, siły woli, autorytetu, pieniędzy i szacunku u innych, czy też klęsk finansowych, problemów materialnych i ryzyka – w dużej mierze zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, a najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że żadna z tych ewentualności nie przeraża Cię tak naprawdę. Jesteś po prostu bardzo silną osobowością – upartą, wytrwałą, a trudności, jakie napotykasz na własnej drodze, nie wywołują w Tobie uczucia „bycia pokonanym”. Patrzysz z boku na otaczający Cię świat, sprawiając wrażenie osoby sztywnej i upartej, zimnej i bezdusznej. Jednak w rzeczywistości jesteś osobą czułą i opiekuńczą, tylko, że nawet w sprawach uczuciowych kierujesz się rozsądkiem. Wszystko powinno być dla Ciebie duże i prawdziwe: jak związek, to taki, który daje Ci miłość przez duże „M”, jak prezenty, to wielkie. Nie tolerujesz zdrady w żadnej formie i na żadnej płaszczyźnie. Życie traktujesz jak drabinę, po której należy się wspinać. Jak nikt, potrafisz podnieść się i wstać, nawet po największym „upadku”. Cel, jeżeli zostanie przez Ciebie ustalony i zaakceptowany, jako osobisty – nic Ci nie przeszkodzi w jego osiągnięciu. W sytuacji „zagrożenia” działasz z zimną krwią, emocje odczuwając dopiero po wszystkim. Uważaj na Twoją skłonność do tyranizowania otoczenia, wymuszania posłuszeństwa i krytyki innych.

DROGA ŻYCIA – 9

Jesteś sługą potrzebujących. Żyjesz ideałami i starasz się wcielać je w życie – wnosząc ludzkość na wyższy poziom rozwoju. Masz wrodzoną skłonność do poświęceń, działalności misyjnej, podróżowania i nawracania – bezinteresownego pomagania innym. Często stoisz jakby z boku – oceniasz i obserwujesz. Jesteś niepoprawnym romantykiem i mistykiem. Potrafisz kochać, ale potrzebujesz ciągłych potwierdzeń, że Ty również jesteś osobą kochaną. W życiu kierujesz się bezinteresownością i humanitaryzmem, a jeśli świat, który spotykasz nie jest uczciwy i altruistyczny, wówczas odczuwasz cierpienie, które przelewasz na papier lub wyrażasz w innych formach artystycznej ekspresji. Pełnisz rolę opiekuna i ojca, dając wszystkim poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Lubisz, jak otoczenie docenia Twoje wysiłki i podziwia Cię jako przywódcę (jeżeli nie otrzymujesz tych uczuć w Twoich działaniach, możesz ulegać frustracji). Posiadasz intuicję, wiedzę i mądrość wewnętrzną. Czasami jednak możesz mieć trudności z prawidłową umiejętnością oceny rzeczywistości: pomagając tam, gdzie nie trzeba, zaniedbując tym samym siebie, zbytnio poświęcając się innym. Koniecznym jest Ci nauczenie się realizowania Twojej głównej potrzeby – niesienia pomocy innym, nie zapominając przy tym o sobie – nauka zdrowego egoizmu!

Izis


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.magianumerologii.fora.pl Strona Główna -> Numerologia Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
gGreen v1.3 // Theme created by Sopel & Programosy
Regulamin